PRODUCTES
BUTAQUES TELACerca entre la nostra selecció de sillonets en tela la peça ideal per el teu racó de lectura, de desconnexió. Butaques en tela fixes, amb relax, balancí, giratories, modernes, clàssiques ...
Visita les nostres botigues i personalitza la teva butaca, tria entapissat, color, etz.
Consulta DESCOMPTES i PROMOCIONS.

 
PRODUCTES
BUTAQUES PELLCerca entre la nostra selecció de sillonets en pell la peça ideal per el teu racó de lectura, de desconexió. Butaques en pell fixes, amb relax, balancí, giratories, modernes, clàssiques ...
Visita les nostres botigues i personalitza la teva butaca en pell, triar tipus de pell ,color, etz.
Consulta DESCOMPTES i PROMOCIONS.

 
PRODUCTES
BUTAQUES RELAXHem seleccionat per a tu una increïble gamma de butaques amb relax. Butaques amb relax manual, amb rela elèctric i butaques power-lift amb funció elevadora, per fer la vida més fàcil a la nostra gent gran.
Visita les nostres botigues i personalitza la teva butaca relax, elèctrica o manual, pell o tela, triar color,  etz.
Consulta DESCOMPTES i PROMOCIONS.
PRODUCTES
  • GIRONA
  • Ctra. de Barcelona 232
  • (L'Avellaneda)
  • 17005 Girona
  • Telèfon: 972 22 04 37
  • girona@sofager.es
  • SARRIÀ DE TER
  • Av. de França 113
  • 17840 Sarrià de Ter
  • Telèfon: 972 170 494
  • sarria@sofager.es
  • OLOT
  • Ctra. de La Canya 84
  • (Davant la Renault)
  • 17800 Olot
  • Telèfon: 972 262 150
  • olot@sofager.es
  • PALAFRUGELL
  • C/Mestre Sagrera 27
  • (Cantonada C/Cementiri)
  • 17200 Palafrugell
  • Telèfon: 972 612 000
  • palafrugell@sofager.es
  • SOFÀS 50% ·
  • Restes d'estoc
  • Av. de França 147
  • 17840 Sarrià de Ter
  • Telèfon: 972 173 593
  • sarria2@sofager.es
  • BLANES
  • C/Ses Falgues 41
  • (davant cines O'Cine)
  • 17300 Blanes
  • Telèfon: 972 331 795
  • blanes@sofager.es
  • ST. ANTONI DE CALONGE
  • Av. Catalunya 1
  • (Crta. Palamos a Platja D'Aro)
  • 17251 Calonge
  • Telèfon: 972 660 904
  • calonge@sofager.es
  • FIGUERES
  • Ctra. Roses 73
  • (Davant Decathlon)
  • 17600 Figueres
  • Telèfon: 972 511 962
  • figueres@sofager.es
  • Segueix-nos:
© 2016 Sofager SL - www.galerias.cat | Avís Legal
DESIGN BY   Esolvo - Excel·lència Informàtica | Girona